Zorr Powermatic 2 hopper Pro
Speciaal op maat gemaakt voor onze klanten
Exclusief voor onze klanten; een professionele hopper voor de Zorr Powermatic 2 modellen. Met deze hopper kunt u nog sneller dan ooit tevoren sigaretten maken. Daarbij komt deze hopper Pro met een flinke korting als u deze samen met de Powermatic 2+ hulzenvuller bestelt.
- Geen ongemak meer met de standaard hopper
- Open aan de bovenkant voor toevoer van tabak
- Past op alle Zorr Powermatic 2 plus hulzenvullers
- Snel te plaatsen, één zachte druk is voldoende
- Voor 16:00 uur besteld, morgen nog bezorgd Voor 16:00 uur, morgen bezorgd
- 1 jaar Premium garantie, snelle hulp bij problemen 1 jaar Premium garantie, snelle hulp
- Voorgaande klanten beoordelen ons met een 9.3 Klanten beoordelen ons met een 9.3
- 60 dagen retourneren of ruilen, zonder gedoe 60 dagen retourneren of ruilen
Informatie
Altijd als we onze klanten vragen wat dé beste elektrische hulzenstopper is, is 'de Powermatic 2 Plus van Zorr' het antwoord. Het enige nadeel is dat de bijgeleverde hopper wel heel laag is en er daarom amper tabak in kan worden gedaan. We dringen de laatste jaren aan bij Powermatic zelf om deze zogeheten hopper eens goed te verbeteren, maar helaas zonder resultaat. Daarom zijn we zelf aan de slag gegaan en hebben we de grenzen opgezocht voor onze klanten. We hebben namelijk zelf een tabak trechter gemaakt voor de Powermatic 2 (Plus). Dit professionele opzetstuk kan u het gemak bieden van een goed doordachte en perfect werkende trechter.
Begonnen met een idee, gegroeid tot een professionele hopper

De trechter is ondertussen al een tijdje te bestellen en de ontwikkeling hieraan gaat gewoon door. Van de eerste trechter hebben we veel goede beoordelingen ontvangen, bijna alle klanten waren er heel erg over te spreken. Daar zijn we natuurlijk wel een beetje trots op, aangezien we onze klanten graag tevreden maken. Maar ondanks dat de Powermatic II+ hopper zeer goed werkt, hebben we toch besloten om een geheel vernieuwde versie te maken.
We zijn dan ook met z'n alle nog eens goed achter de tekentafel gaan zitten om deze trechter nog beter te maken. Met alle negatieve terugkoppelingen en ervaringen van onze klanten hebben we alles opnieuw doorgedacht en hebben we het gemak nog groter gemaakt. De ongemakken die nog aanwezig waren hebben we opgelost door nieuwe slimme technieken toe te passen. De grootste verandering is dat we zijn afgestapt van de twee aparte onderdelen en we de trechter nu dus als één geheel aanleveren. De onderkant van de trechter is een stuk groter gemaakt zodat de tabak altijd een goede doorloop heeft. Daarentegen hebben we de voorste muur zo aangepast, dat de tabak alleen naar voren komt als dat nodig is. En dan hebben we het nog niet eens over het grootste voordeel.
Waarom onze Zorr/Powermatic trechter dé beste is

Met deze professionele hopper voor de Zorr Powermatic 2+ hebben we al onze ervaringen van het verleden meegenomen met het vernieuwde ontwerp en daarmee dé beste trechter gemaakt. Geen ongemak meer met losse onderdelen, u kunt deze trechter zeer gemakkelijk plaatsen. Doordat er aan de binnenkant antislipmatten zijn geplaatst, heeft de hopper een perfecte pasvorm en dat blijft zo, ook als u deze met regelmaat erop en eraf zou halen. U vraagt zich misschien af hoe vast deze trechter dan kan zitten? Vast genoeg om de Powermatic II+ ermee op te tillen. Dit is ook wel nodig, aangezien er veel tabak in de trechter kan worden gedaan en deze moet natuurlijk nooit omvallen.
Hou u er rekening mee dat het hier gaat om een op maat gemaakt product met handmatige afwerking. Omdat het hier gaat om een geprinte trechter en handmatige schuurwerk, kan het zijn dat de onderdelen enige oneffenheden bevatten. Natuurlijk krijgt u bij ons ook op de Zorr Powermatic 2 Plus trechter Pro 30 dagen de tijd om te retourneren en 2 jaar garantie op eventuele defecten.
Ervaringen en reviews
Wel handig je knoeit minder met tabak.
- ✔ Fijn dat je veel tabak er in kan doen.
- ✖ N.v.t
Prima houder voor de shag. Omdat je minder hoeft bij te vullen minder shag die je morst. Verzending duurde wel lang.
- ✔ Minder shag morsen dan wanneer je de kleine houder gebruikt
- ✔ Grote houder voor de shag
Handig ding en zeer behulpzame service.
- ✔ Minder handelingen
- ✖ -
Echt top. Scheelt een hoop gedoe.
Het is makkelijk omdat je meer shag erin hebt en niet steeds de handeling hebt. Van shag erin doen.
De hoogte van het reservoir is prima. Beter dan het standaard meegeleverde bakje van de fabrikant.
- ✔ Stevig. Past perfect. Geen geknoei of verlies van shag.
- ✖ Geen shag erin achterlaten. Dat droogt uit aan de onderzijde.
Je kunt er een hele bus in doen, bijna dan, en lekker door werken. Zo zijn de sigaretten ook mooi gelijkmatig gevuld.
- ✔ Kan veel in.
- ✖ Niet gevonden
In de hopper kan zo'n 40 gram volume tabak, daarmee kan ik tot zo'n 60 sigaretten in één keer rollen zonder telkens bij te vullen. Zeer handig.
- ✔ Makkelijk
Werkt perfect goed erop kunnen zetten en is stevig. Alleen jammer dat er geen deksel bovenop zit nu droogt de shag te snel.
- ✔ Snel kunnen plaatsen.
- ✔ Makkelijk in gebruik
- ✖ Geen deksel
Om niet iedere keer tabak te moeten nemen en fraai design, ben er blij mee. Mooie opbouw mogelijkheden met tabak.
- ✔ Gemakkelijk om niet iedere keer tabak bijvullen
- ✖ Geen
Specificaties
Algemeen | |
---|---|
Model | 95030008H2 |
EAN code | 6095422743783 |
Garantie | 1 jaar Premium garantie |
Afmetingen (L x B x H) | 8,60 x 11,10 x 17,20 cm |
Gewicht | 125,00 g |
Kenmerken | |
Geschikt voor | Zorr/Powermatic, waaronder de grijze (2) en zwarte (2+) versie. |
Kleurcodes |
Alternatieve

Powermatic 4 Plus

Powermatic 3 Plus

Powermatic 2 Plus
